Чемпіон Росії зі стрільби Олександр Залічев був снайпером у підрозділі спецслужб РФ «приватна військова компанія «Вагнер».

Дворазовий чемпіон Росії з дуельної стрільби з рушниці Олександр Залічев був снайпером у підрозділі спецслужб РФ «приватна військова компанія «Вагнер».

Про це повідомила прес-секретарка Служби безпеки України Олена Гітлянська.

«Одним з найманців ПВК «Вагнер» є громадянин Російської Федерації Залічев Олександр Борисович, 04.11.1984 р.н., який проходив службу на посаді снайпера снайперської групи (мав особистий номер М-0197). З аналізу відкритих джерел інформації встановлено, що Залічев О.Б.є майстром спорту Росії із практичної стрільби у 2014 та 2016 роках, дворазовим чемпіоном Росії у дуельній стрільбі з рушниці, тренером Федерації практичної стрільби Росії, неодноразовим учасником міжнародниї змагань з цього виду спорту», — ідеться у повідомленні СБУ. 

Документ: СБУ

Російська приватна військова компанія «Вагнера»  — російська нелегальна приватна військова структура. Брала участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на боці Росії. За даними СБУ, група «Вагнера» прибула на Луганщину для підтримки «перевороту» в «ЛНР».

Поділитись: