Війна

Група «Вагнера» прибула на Луганщину для підтримки «перевороту» в «ЛНР» — СБУ

25 листопада, 2017 12:35
Війна/Група «Вагнера» прибула на Луганщину для підтримки «перевороту» в «ЛНР» — СБУ
Зберегти
Вигляд
СБУ заявила про прибуття з РФ на територію тимчасово окупованих районів Луганської області додаткових сил ПВК «Вагнера» для збройної підтримки так званого «міністра внутрішніх справ ЛНР» Ігоря Корнета.

СБУ заявила про прибуття з РФ на територію тимчасово окупованих районів Луганської області додаткових сил ПВК «Вагнера» для збройної підтримки так званого «міністра внутрішніх справ ЛНР» Ігоря Корнета. 

Про це йдеться у повідомленні СБУ у Facebook.

«За нашою інформацією на підмогу «бунтівному» Корнету приїхали бойовики так званої приватної військової компанії «Вагнер», про яку Служба неодноразово розповідала. Ми задокументували, що дружба керівника ПВК «Вагнер» Уткіна з Корнетом має давню історію, зокрема в питанні «зачистки» тих «патріотів» еленеріі, які вже вийшли у тираж», — пише СБУ.

Служба повідомляє, що на аудіозаписах розмов Вагнера з Корнетом можна почути обговорення деталей ліквідації і роззброєння бандформувань «неугодних ватажків терористів Бетмена, Одеси, Косогори, Фоми, різноманітних козацьких угруповань».

«Так що хлопці цілком можуть позмагатися з Плотницьким у нелегкій справі «очищення власних рядів». Хоча, чому тут дивуватися, внутрішньовидова боротьба за російську пайку і кримінальні гроші може вивести в «лідери ЛНР» ще й не таких персонажів», — йдеться в повідомленні СБУ.

Служба безпеки також опублікувала зазначені перехоплені телефонні розмови.

Раніше стало відомо, що ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький пішов з «посади» за «станом здоров'я».

21 листопада у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні та у військовій формі особи перекрили вулиці та заблокували адмінбудівлі.

Напередодні Плотницький відсторонив так званого «міністра внутрішніх справ» «ЛНР» Ігоря Корнета через «незаконне» проживання у будинку мешканки «ЛНР».

За даними джерел РБК, наближених до радника президента РФ Владислава Суркова, Кремль у конфлікті Плотницького з главою «МВС ЛНР» Корнетом підтримує останнього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переворот в «ЛНР»: штурм «прокуратури» і «гра в хованки» Плотницького.

23 листопада опозиційне російське видання «Новая газета» повідомило, що ватажок «ЛНР» Плотницький виїхав до Росії.

Після цього з'явилось відео, на якому Плотницький прибуває в аеропорт. Російський письменник Захар Прілєпін, який раніше став заступником командира бойовиків самоназваної «ДНР», повідомив, що летів з Плотницьким одним рейсом Ростов-на-Дону — Москва. Прілєпін додав, що у Плотницького було з собою «все для нового життя», а саме «маленька сумка» і «піджак в чохлі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корнет проти Плотницького: «розборки» між ватажками бойовиків у центрі Луганська

ДИВІТЬСЯ«Переворот» в Луганську, великий обмін полоненими та покинуте Широкине

Пов`язані новини