Життя

Через грип та ГРВІ в Івано-Франківську на карантин закрили 42 школи, у Миколаєві — 53

Життя/Через грип та ГРВІ в Івано-Франківську на карантин закрили 42 школи, у Миколаєві — 53
Зберегти
Вигляд
В Івано-Франківську через грип та ГРВІ на карантин закрили 42 школи, у Миколаєві 53.

Карантин в Івано-Франківську оголосили з 4 лютого до 8 лютого (включно). Окрім шкіл, навчання призупинять у 12 муніципальних закладах позашкільної освіти, повідомляє прес-служба міськради Івано-Франківська.

«Зараз в Івано-Франківську сезонне загострення гострих респіраторних інфекцій та грипу. Якщо ще на в понеділок ситуація в навчальних закладах не була критичною, то вже до завершення тижня тенденція до захворювання серед дітей стрімко зросла», — йдеться у повідомленні міськради. 

У Миколаєві 53 навчальні заклади середньої освіти також підуть на карантині з 4 лютого, повідомляє міськрада Миколаєва. Загалом у Миколаєві 71 середній навчальний заклад.

Раніше карантин оголосили  у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Житомира, окрім дитсадків. У Києві на карантин через грип та ГРВІ закрилися 36 шкіл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Ліки від грипу: чому немає, і коли чекати в аптеках

Раніше повідомлялось, що за третій тиждень 2019 року в Києві зареєстрували 14 653 хворих на грип та ГРВІ, однак епідеміологічний поріг не перевищений.

Раніше у МОЗ повідомляли, що тільки в чотирьох областях України перевищений епідеміологічний поріг на грип та ГРВІ, в цілому по країні епідемії немає. Пік захворюваності очікується наприкінці січня — в лютому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи треба вакцинуватись від грипу?

Пов`язані новини
Життя
20 березня 2019
Комітет Ради з прав людини розглянув петицію щодо медичного канабіса (ОНОВЛЕНО)
Комітет Верховної Ради України з питань прав людини розглянув електронну петицію про законодавче врегулювання медичного канабіса, що набрала на сайті парламенту понад 25 тисяч голосів. Петицію підтримали троє з трьох присутніх членів комітету.У попередній редакції новини йшлось про те, що це рішення комітету. Однак, рішення не має сили, оскільки кворуму на комітеті не було й офіційно депутати не голосували. Громадське просить вибачення у читачів та колег за неточну інформацію.Для підтримки петиції від імені комітету на засіданні має бути кворум (5 з 9), утім на засіданні було лише троє депутатів.На засіданні депутати вирішили, що необхідно створити робочу групу, до якої залучити представників інших профільних комітетів. Ця група має напрацювати проект закону про врегулювання медичного застосування канабіса. Також учасники комітету зазначили, що необхідно звернутися до Кабміну з проханням розглянули можливість внесення змін до переліку наркотичних засобів, відповідно до якого використання канабіса в Україні заборонено в медичних і дослідницьких цілях. Тобто канабіс пропонують дозволити використовувати для лікування, при цьому він залишиться наркотичним засобом.На засідання комітету також прийшли члени громадських організацій. Зокрема, голова об'єднання «Афіна. Жінки проти раку» Ніна Резніченко зазначила, що канабіс може полегшити біль для онкохворих пацієнтів.«У нашій спільноті за останні 2 роки померли більш ніж 55 жінок. З них щонайменш 8 жінок вживали нелегально препарати з медичного канабісу і виживали таким чином. Їх штовхнули в руки незаконного бізнесу», — зазначила Ніна.Народний депутат Георгій Логвинський вказав, що комітет «готовий захищати непопулярні речі»:«Головна мета, чому ми, члени комітету, готові підтримати цю петицію, захищати непопулярні речі, це тому, що це порушення права люди нормально жити».
ВажливоВажливо
Перевірено
Оновлено
Зберегти