В Івано-Франківську через грип та ГРВІ на карантин закрили 42 школи, у Миколаєві 53.

Карантин в Івано-Франківську оголосили з 4 лютого до 8 лютого (включно). Окрім шкіл, навчання призупинять у 12 муніципальних закладах позашкільної освіти, повідомляє прес-служба міськради Івано-Франківська.

«Зараз в Івано-Франківську сезонне загострення гострих респіраторних інфекцій та грипу. Якщо ще на в понеділок ситуація в навчальних закладах не була критичною, то вже до завершення тижня тенденція до захворювання серед дітей стрімко зросла», — йдеться у повідомленні міськради. 

У Миколаєві 53 навчальні заклади середньої освіти також підуть на карантині з 4 лютого, повідомляє міськрада Миколаєва. Загалом у Миколаєві 71 середній навчальний заклад.

Раніше карантин оголосили  у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Житомира, окрім дитсадків. У Києві на карантин через грип та ГРВІ закрилися 36 шкіл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Ліки від грипу: чому немає, і коли чекати в аптеках

Раніше повідомлялось, що за третій тиждень 2019 року в Києві зареєстрували 14 653 хворих на грип та ГРВІ, однак епідеміологічний поріг не перевищений.

Раніше у МОЗ повідомляли, що тільки в чотирьох областях України перевищений епідеміологічний поріг на грип та ГРВІ, в цілому по країні епідемії немає. Пік захворюваності очікується наприкінці січня — в лютому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи треба вакцинуватись від грипу?

Поділитись: