Кількість розмитнених та зареєстрованих вживаних автомобілів в Україні у березні 2020 року скоротилася на 61% порівняно з березнем минулого року.

Про це повідомляє асоціація українських автовиробників «Укравтопром».

Загалом у березні зареєстрували 18,6 вживаних автомобілів, які ввезли в Україну з-за кордону.

«Така ситуація була викликана тим, що останні два тижні місяця Сервісні центри МВС в умовах карантину перестали надавати послуги з реєстрації не нових авто», — пояснюють в асоціації.

Попри суттєве падіння реєстрацій вживаних автомобілів, вони продовжують домінувати на українському авторинку: лише кожна четверта автівка, яку зареєстрували у березні, була новою.

«Всього за підсумками першого кварталу 2020 року українську прописку отримали 79,5 тис. ввезених з інших країн вживаних легкових автомобілів, що майже на 57% менше, ніж роком раніше», — додають в «Укравтопромі».

У березні українці придбали та поставили на облік 6244 нових автомобілі, що на 15% менше, аніж у березні попереднього року.

Зазначимо, що аналогічні дані наводилися і китайською статистикою під час розпалу епідемії коронавірусу. Однак там падіння продажів було суттєвішим: за перші 2 тижні лютого воно склало 92%.

Поділитись: