У перші два тижні лютого 2020 року продажі автомобілів у Китаї впали на 92% — у 12,5 раза. Люди стали купувати менше автомобілів через спалах коронавірусу.

Про це повідомляє Китайська асоціація пасажирських автомобілів, передає «Интерфакс».

При цьому у перший тиждень лютого 2020 року китайці купували на 96% менше машин, ніж зазвичай — 811 автомобілів на добу.

Голова Китайської асоціації легкових автомобілів Цуй Дуншу повідомив, що причиною такого рекордного падіння є те, що через спалах коронавірусу люди переважно залишалися вдома.

При цьому аналітики прогнозували падіння продажів автомобілів у Китаї на початку 2020 року, оскільки економіка країни уповільнюється та падає попит на авто. Однак такого суттєвого падіння не очікував ніхто.

У китайському уряді вже повідомили, що розробляють програму щодо відновлення обсягів продажів автомобілів для того, аби пом'якшити удар, який автопромисловості країни завдав спалах вірусу.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 76 723. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2247 людей. Водночас 18 515 пацієнтам вдалося успішно одужати.

Поділитись: