Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив, що країна закриє свої кордони для всіх іноземців та людей, що не мають права на проживання на її території. Винятком будуть лише США.

Як передає Axios, про це Трюдо заявив на пресконференції в понеділок, 16 березня, не уточнивши, коли саме набуває чинності заборона.

Канадський прем'єр також уточнив, що заборона не стосуватиметься членів екіпажів літаків, дипломатів, найближчих членів канадців та громадян США.

«Рівень інтеграції наших двох економік (США і Канади — ред.) ... ставить США в окрему категорію від решти світу», — пояснив Трюдо.

Окрім того, з четверга, 19 березня, міжнародні перельоти обслуговуатимуть лише чотири канадські аеропорти — у Торонто, Монреалі, Ванкувері та Келґері.

За останніми даними, в Канаді 339 людей інфікувалися новим коронавірусом SARS-CoV-2. Водночас у світі загальна кількість інфікованих коронавірусом зросла до 169 387.

Більшість випадків зафіксували на материковому Китаї — 81 020. Водночас новим епіцентром зараження стала Європа. Там повідомляють про більшу кількість нових випадків, ніж у Китаї.

Від захворювань, які викликає коронавірус SARS-CoV-2, у світі померли 6 513 людей. Одужати вдалося 77 257 інфікованим.

Поділитись: