Технології

Через недолік у Facebook фото майже 7 мільйонів користувачів стали публічними

Facebook
Технології/Через недолік у Facebook фото майже 7 мільйонів користувачів стали публічними
Зберегти
Вигляд
Соціальна мережа Facebook виявила помилку, внаслідок якої фотографії близько 6,8 мільйона користувачів стали публічними.

У компанії повідомили, що сторонні додатки мали доступ до «більш широкого набору фотографій, ніж зазвичай», протягом 12 днів у вересні.

«Коли хтось дає дозвіл додатковій програмі на доступ до своїх фотографій на Facebook, зазвичай ми надаємо додаткам доступ лише до фотографій, якими люди діляться у своїй стрічці новин. У цьому випадку недолік імовірно надав розробникам доступ до інших фотографій», — йдеться у блозі компанії.

Через недолік розробники додатків могли побачити фотографії, завантажені, але не розміщені на Facebook, наприклад, якщо вони почали писати повідомлення, але не закінчили його.

У Facebook заявили, що будуть працювати із зацікавленими розробниками, щоби допомогти їм видалити фотографії постраждалих користувачів.

Також у компанії наголосили, що повідомлять постраждалих користувачів про витік даних.

Нагадаємо, компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до даних понад 50 мільйонів користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення української влади.

Цукерберг визнав помилки на тлі скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

/Анна Кириченко

Більше про:
# Facebook
Пов`язані новини