Внаслідок пожежі у кабельному колекторі на вулиці Хрещатик у Києві пошкодилися кабелі українського оператора фіксованого зв’язку «Укртелеком».

Про це повідомляє директор з корпоративних комунікацій «Укртелекому» Михайло Шуранов.

«Внаслідок пожежі у міському колекторі пошкоджено кабельні мережі «Укртелекому». Аварійні бригади «Укртелекому» чекають дозволу ДСНС на доступ у приміщення колектору для початку аварійних робіт», — розповів він.

Роботи можуть тривати один-два дні, залежно від того, як швидко колектор очистять від диму. Шуранов відмітив, що під час пожежі постраждали як магістральні, так і місцеві канали зв’язку.

«Магістральні оптичні канали «Укртелеком» переключив на альтернативні лінії зв’язку, а локальна мережа очікує ремонту», — уточнив директор з корпоративних комунікацій.

Він також додав, що у міському колекторі, що простягається від Бессарабки до Європейської площі, розташовані як високовольтні електричні лінії електропостачання, так і лінії зв’язку, в яких відсутня напруга. 

Як повідомляли, у Києві на вулиці Хрещатик, 7 в ніч на 5 квітня загорівся підземний колектор з електричними кабелями. О 09:33 пожежу вдалося ліквідувати. 

Поділитись: