Ірландська авіакомпанія Ryanair скасувала у Німеччині 150 рейсів через страйк пілотів та бортпровідників, запланований на 12 вересня.

Ірландська авіакомпанія Ryanair скасувала у Німеччині 150 рейсів через страйк пілотів та бортпровідників, запланований на 12 вересня.

Про це повідомляє DW.

Зазначається, що страйк оголосили німецька профспілка пілотів Vereinigung Cockpit та профспілка бортпровідників Verdi. Вони вимагають підвищення оплати праці.

У Ryanair заявили, що раптово оголошений страйк шкодить компанії і «може призвести до скорочення кількості літаків та робочих місць на німецькому ринку взимку».

Також авіаперевізник наголосив, що цей страйк «не має виправдання», бо раніше Ryanair погодився підвищити зарплатню працівникам.

Загалом на 12 серпня в та з Німеччини заплановані 400 рейсів. Компанія спочатку намагалася обійтися без скасування рейсів, але пізніше було оголошено, що 150 рейсів скасовані.

Згідно з даними профспілок, у Німеччині в компанії Ryanair працевлаштовані близько 400 пілотів та 1000 бортпровідників.

Нагадаємо, 3 вересня 2018-го з України вилетів перший рейс лоукостера Ryanair.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Тиждень із Ryanair: як ірландський лоукостер змінить український повітряний простір​

Загалом Ryanair пропонує польоти з Києва до шести міст Польщі та по одному напрямку до Німеччини, Іспанії, Литви, Словаччини, Великої Британії та Швеції. Зокрема, 31 жовтня Ryanair здійснить новий рейс з Києва до польського Бидгоща.

Також Ryanair літатиме за двома напрямки зі Львова до Німеччини та Польщі й за одним — до Великої Британії.

15 лютого 2018-го в Ryanair підтвердили вихід на український ринок. Повідомлялось, що лоукостер Ryanair літатиме з України за 15 рейсами з осені 2018 року

Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував рейси лоукостера ще в 4 українських міста.

Найдешевші квитки Ryanair коштуватимуть 10 євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сага про лоукости

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile