Війна

Червоний Хрест занепокоєний ремонтом моста у Станиці Луганській

15 червня, 2018 15:23
Війна/Червоний Хрест занепокоєний ремонтом моста у Станиці Луганській
Зберегти
Вигляд
lead
Голова Міжнародного Комітету Червоного Хреста в України висловив занепокоєння щодо ремонту моста в районі Станиці Луганської

Голова Міжнародного Комітету Червоного Хреста в України висловив занепокоєння щодо ремонту моста в районі Станиці Луганської, який розташований на пункті пропуску між окупованою бойовиками та підконтрольною Україні частиною Луганської області.

Про це повідомила прес-секретарка Леоніда Кучми, представника України у Тристоронній контактній групі в Мінську.

Кучма та голова делегації Червоного Хреста Алан Ешліман обговорили низку гуманітарних питань, які стосуються Донбасу.

Зокрема, вони обговорили безперебійне водопостачання в Донецькій та Луганській областях, якого потребують мирні мешканці по обидві сторони лінії зіткнення.

Основну увагу Кучма та Ешліман приділили питанню аварійно-ремонтних робіт моста в районі Станиці Луганської.

«Алан Ешліман висловив занепокоєння ситуацією, яка склалася навколо цього об‘єкту через недостатню увагу до відновлення мостового переходу з боку української сторони. Учасники бесіди погодились щодо необхідності активізації роботи для вирішення зазначеної проблеми», — передає прес-секретарка Кучми Оліфер.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року пункт пропуску «Станиця Луганська» поновив роботу після ремонту мосту.

Проведення ремонтних робіт на КПВВ «Станиця Луганська» було погоджено на засіданні Тристоронньої групи у Мінську. Ремонт було заплановано на 9-10 грудня із залученням СММ ОБСЄ.

Також йшлося про те, що контрольний пункт пропуску «Золоте» на Луганщині 9-10 грудня відкриють у тестовому режимі на час ремонту мосту біля пункту пропуску «Станиця Луганська», який наразі є єдиним КПВВ на Луганщині.

9 грудня прес-служба Луганської ОДА повідомляла, що ремонтні роботи на мостовому переході поблизу КПВВ «Станиця Луганська» розпочались за планом. «Дерев’яну конструкцію ремонтують за фінансової підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста, безпекову ситуацію з обох сторін моніторить СММ ОБСЄ», – йшлось у повідомленні.

У цей же день українською стороною було відкрито КПВВ «Золоте», однак з боку бойовиків пункт пропуску «Золоте» так не відкрили.

Пов`язані новини