УКРАЇНА

Четверо українців повернулися додому після багаторічного полону у Лівії

2 лютого, 2018 13:38
УКРАЇНА/Четверо українців повернулися додому після багаторічного полону у Лівії
Зберегти
Вигляд
Четверо українців повернулися додому після багатьох років у полоні в Лівії.

Четверо українців повернулися додому після багатьох років у полоні в Лівії.

Про це повідомив президент Петро Порошенко у Facebook.

«Радий поверненню на рідну землю чотирьох наших громадян після багатьох років полону в Лівії. Вдячний дипломатам і зовнішній розвідці за ще чотирьох врятованих українців», — написав він.

Як повідомляє Міністерство закордонних справ, 2 лютого українським дипломатам спільними зусиллями зі Службою зовнішньої розвідки вдалося забезпечити повернення на чотирьох громадян України, які понад шість років утримувалися в Лівії.

«МЗС України вкотре закликає громадян України утриматися від відвідання Лівії у зв’язку зі складною безпековою ситуацією в країні та неможливістю забезпечення на її території належної консульсько-правової допомоги, а тих, хто продовжує там перебувати, залишити територію країни», — йдеться в повідомленні.

Речниця МЗС Мар’яна Беца повідомила Громадському, що звільнені перебували у Лівії на заробітках, в основному у нафтогазовій промисловості. За її словами, з початком революції у країні українці стали заручниками незаконних збройних угруповань. Вони перебували у полоні з 2011 року.

Раніше Міністерство закордонних справ закликало українців утриматися від відвідувань п'яти небезпечних країн: Лівії, Сирії, Ємену, Сомалі, Росії.

Нагадаємо також, на початку січня десятеро українських моряків, які з серпня перебували на арештованому судні Starshina Derov N.G у порту Сирії, повернулись до України.

Пов`язані новини