Чипси Pringles продаватимуть у паперовій упаковці, яку легше переробити. Але поки у Великій Британії
У Великій Британії пакування чипсів Pringles називають «нічним жахіттям для переробки», бо воно складається з різних матеріалів, які складно відділити. Тому компанія вирішила перейти на переробні упаковки з паперу.
Про це повідомляє пресслужба Pringles та BBC.
Зараз упаковка складається з металевої основи, пластикової кришки, металевої відривної кришки та картонної трубки з фольгою. Британська Асоціація з переробки назвала таке пакування «нікчемним».
Зараз виробник чипсів Kellogg випробовує простіше пакування. Приблизно 90% нової банки — це папір і 10% — пластикова кришечка, що має захистити продукт від пошкоджень киснем та вологою.
З 9 вересня компанія продаватиме чипси у новій упаковці упродовж шести місяців у трьох магазинах Великої Британії. Потім виробник проаналізує реакцію покупців та вирішить, як баночку можна вдосконалити. До 2025 року компанія має запустити у Великій Британії повністю переробну упаковку. Коли таку ініціативу запровадять по всьому світу — невідомо.
Член Асоціації з переробки Саймон Еллін розповів журналістам, що дуже радий змінам у Pringles, але їм ще є над чим працювати у новому дизайні.
«Якщо вони залишать пластикову кришечку, це збільшить забруднення. Наприклад, люди на пікніках просто залишатимуть їх на природі, а потім кришки потраплятимуть у водойми. Від пластикової кришки треба відмовитися», — розповів Еллін.
Kellog працює над новою упаковкою вже 12 місяців, щодня в Європі виготовляють приблизно три мільйони цих чипсів. Виробник каже, що баночка має бути герметичною, інакше — продукт даремно виготовили. Тож поки пластикова кришечка залишається, але її здатність до переробки мають протестувати на спеціальних заводах.
У Великій Британії станом на 2017 рік утворили 27 млн тонн відходів, це дорівнює 409 кг на людину. Загалом це залишки їжі, газет, картону, скляних пляшок та пластику.
У 2017 році у Великій Британії перероблювали 45,7% всіх відходів. Найбільше перероблюють папір, картон, метал та скло, приблизно 24% відходів відправляють на сміттєзвалища. Приблизно 11 млн тонн спалюють.
- Поділитися: