ENRU

Член «банди Януковича» дав свідчення проти екс-президента — ГПУ

Краматорський суд Донецької області ухвалив рішення про конфіскацію коштів екс-президента України Віктора Януковича і його оточення, виходячи зі свідчень члена цього злочинного угруповання, який в результаті отримав умовне покарання.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на брифінгу у Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

«Генеральна прокуратура України вже досить давно веде справу по ст. 255 (створення злочинної групи), в якому підозрюється громадянин Янукович, Курченко (український бізнесмен Сергій Курченко), Клименко (екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко), Арбузов (екс-перший віце-прем'єр Сергій Арбузов), а також кілька інших впливових осіб того часу ... Під час розслідування справи (розкрадання держбюджету) було встановлено члена цього злочинного угруповання, який дав повні викривні свідчення щодо керівництва, способи і методи розкрадання, щодо конкретних фірм і рахунків у світі, а також подальше їх використання в Україні. Це було взято до уваги Краматорським судом», — сказав Луценко.

Він також зазначив, що цей учасник угруповання отримав умовне покарання та «перебуває під захистом».

Нагадаємо, сьогодні повідомили про те, що керівництво «Ощадбанку» приступило до виконання рішення суду про конфіскацію до бюджету України 1,5 млрд доларів «команди Януковича».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram