Член руху Pussy Riot та видавець «Медиазоны» Петро Верзілов, який опинився в реанімації через отруєння, розповів про поліпшення свого стану здоров’я.

Член руху Pussy Riot та видавець «Медиазоны» Петро Верзілов, який опинився в реанімації через отруєння, розповів про поліпшення свого стану здоров’я.

Про це Верзілов написав на своїй сторінці у Twitter.

Він зазначив, що отримав багато слів підтримки після того, як опинився в лікарні. Також активіст розповів, що останні дні почувається значно краще.

«Тільки третій день у відносній свідомості — а перед цим 12 днів як у чорній дірі. Проводжу дні у дружній компанії чудової отрути. Але не Полоній-210 (речовина, якою отруїли екс-співробітника ФСБ Олександра Литвиненка у Лондоні — ред.), не «Новачок» (речовина, якою отруїли колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля в Солсбері — ред.), а щось нове і дивовижне», — написав він.

Раніше повідомлялося, що за день до того, як потрапити у реанімацію, Верзілов отримав звіт про розслідування загибелі журналістів у Центральноафриканській Республіці.

12 вересня стало відомо, що Верзілов потрапив до реанімації після того, як почав втрачати зір, здатність говорити та пересуватися. Його близькі заявили про можливе отруєння.

13 вересня стало відомо, що він отруївся або був отруєний медичними препаратами. Його переведели в реанімацію НДІ ім. Скліфософського у важкому стані.

15 вересня — доставили на лікування в Берлін.

18 вересня, версію про отруєння підтвердили лікарі німецької клініки, де Верзілов проходить курс лікування. Водночас лікарі наразі не можуть назвати субстанцію, яка викликала отруєння. 

«Це могли бути медикаменти або натуральні речовини», — сказав представник клініки на прес-конференції.

Поділитись: