Учасник Pussy Riot Петро Верзілов отруївся або був отруєний медичними препаратами.

Учасник Pussy Riot Петро Верзілов отруївся або був отруєний медичними препаратами.

Про це Meduza розповіли близькі Верзілова з посиланням на лікарів.

Якими саме препаратами він міг отруїтися — невідомо, лікарі допускають, що це могли бути антихолінергічні ліки (вони діють на м’язи організму, які перестають скорочуватися. Ці препарати використовують при хронічній хворобі легенів, хворобі Паркінсона, астмі тощо).

Родичі Верзілова кажуть, що впевнені «на тисячу відсотків»: він за власним бажанням жодних препаратів не вживав.

Учасник Pussy Riot залишається в лікарні у важкому стані. Лікарі кажуть, що динаміка позитивна, і загрози його життю немає. За словами близьких постраждалого, він поки не розмовляє і «реагує лише очима».

12 вересня стало відомо, що учасник Pussy Riot, видавець «Медіазони» Петро Верзілов потрапив до реанімації після того, як почав втрачати зір, здатність говорити та пересуватися. Його близькі заявили про можливе отруєння.

Дорогою до лікарні у Верзілова почалися судоми. У лікарні аналізи «начебто нічого поганого не показали», проте о першій годині ночі його перевели до токсикологічного відділення.

Pussy Riot відкрито виступає проти дій правоохоронних органів Росії та проти чинної влади.

Нагадаємо, під час фіналу Чемпіонату світу з футболу у Москві Верзілов, його дівчина Вероніка Нікульшина та ще двоє учасників Pussy Riot вибігли на поле стадіону «Лужники».

Вони вимагали від російської влади: звільнити всіх політичних в'язнів; не саджати за лайки; припинити незаконні арешти на мітингах; допустити політичну конкуренцію в країні; а також не фабрикувати кримінальні справи і не тримати людей без причин в СІЗО.

Учасників затримали та склали адміністративні протоколи за статтями «Порушення правил поведінки глядачів під час офіційних спортивних змагань» та «Незаконне носіння одягу з символікою державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів».

Усіх чотирьох учасників гурту відправили під арешт на 15 діб.

Після того, як учасники Pussy Riot вийшли із СІЗО, їх знову затримали

Згодом на них склали нові адміністративні протоколи через непокору поліції.

Поділитись: