Поліція в Італії встановила особу 50-річного туриста з Австрії, який намагався зробити фото разом зі статуєю ХІХ століття в музеї муніципалітету Поссаньо провінції Тревізо на півночі Італії. Про це місцеві правоохоронці повідомили в коментарі CNN.

Інцидент стався ще 31 липня. Тоді пошкодження зазнала гіпсова статуя Поліни Бонапарт (середньої сестри французького імператора Наполеона) авторства італійського скульптора Антоніо Канова. Саме з неї Канова пізніше зробив мармурову статую, яка нині перебуває в галереї Борґезе в Римі.

Відео з камер спостереження показало, що пальці Поліни відламалися, коли з нею схотів зробити селфі один із відвідувачів музею. Він приліг на статую, а коли вставав, зачепив рукою ступню жінки, внаслідок чого від неї відкололися три пальці.

За словами правоохоронців Тревізо, чоловік на відео з камер — 50-річний австрієць, який прибув із групою туристів до музею, але вирішив відійти від них, щоб зробити селфі. Тоді ж і стався інцидент.

«Основа статуї може мати й додаткові пошкодження, їх ще мають встановити експерти музею», — додають правоохоронці. Чоловік зізнався в скоєному, назвавши це «дурним кроком». Наразі суд у Тревізо вирішує, чи висувати проти нього звинувачення.

Поділитись: