На Вінниччині уночі 14 лютого прикордонники Могилів-Подільського загону затримали чоловіка, який планував через Дністер нелегально перетнути кордон і потрапити в Молдову у гумовому дитячому басейні.

Як повідомили в пресслужбі Державної прикордонної служби України, патруль виявив на березі надувний дитячий басейн та насос. Згодом службовий собака допоміг знайти та затримати його власника, який заховався у кущах.

Затримний виявився молдаванином, який через проблеми з документами вирішив у такий спосіб повернутися зі заробітків додому.

У Внницькій області прикордонники затримали чоловіка, який намагався нелегально перетну кордон України та Молдови через Дністер у надувному дитячому басейні
Фото:

ДПСУ

«Така подорож могла б закінчитися трагічно. Порушник, мабуть, не врахував несприятливі погодні умови, стрімку течію та глибину Дністра на цій ділянці – до 10 метрів», — зазначили прикордонники.

На порушника склали адмінпротокол. В ДПСУ зазначили, що він повернеться додому. Водночас чоловіку на три роки заборонили в’їзд в Україну. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile