Чоловік підпалив себе на акції проти Авакова під Верховною Радою, 5 червня 2020 року
Фото:

Богдан Кутєпов/hromadske

На акції за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, яка проходить зараз під Верховною Радою, чоловік намагався вчинити самоспалення. Поліції вдалося швидко загасити загоряння.

Про це повідомила журналістка hromadske з місця події.

Відомо, що це житель Нової Каховки Юрій Ляшенко. Сім’я Ляшенків прийшла на мітинг проти Авакова через рейдерське захоплення. За словами Ляшенка, у них відібрали майно. У 90-х Ляшенки збудували офіційно кількаповерховий будинок під ПП «Атлас». Вони жили самі на останньому поверсі, а інші здавали в оренду бізнесу.

Син Юрія, Максим Ляшенко, каже, що у вересні 2018 року в них пробували відібрати будинок, але не змогли, а у 2019 році, каже, прийшло 20 бандитів і просто відібрали будинок і викинули їх на вулицю. Сім'я написала заяву в поліцію, але справу 9 місяців не порушували. Ляшенки стверджують, що рейдерів кришувала поліція.

Через це сьогодні Юрій Ляшенко вирішив підпалити себе на знак протесту проти свавілля. Він вимагає відставки Авакова і справедливості у справі з рейдерським захопленням його майна.

Нагадаємо, сьогодні, 5 червня, народні депутати заслухали очільника МВС у парламенті з доповіддю щодо резонансних кримінальних подій, зокрема щодо перестрілки в Броварах та зґвалтування жінки у поліцейському відділку в Кагарлику.

Тим часом під стінами Верховної Ради та Кабінету міністрів проводять чотири акції протесту, на яких вимагатимуть відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Поділитись: