Чоловік, який напередодні погрожував підірвати міст Метро в Києві, раніше служив за контрактом у підрозділі забезпечення командування Сил спеціальних операцій, але влітку його звільнили.

Про це повідомили у пресслужбі командування, передає Радіо Свобода. 

Чоловіка звільнили зі служби у липні 2019 за невиконання умов контракту.

Так, за даними «Української правди», чоловік мав військове звання старшого сержанта, обіймав посаду начальника радіостанції радіоцентру польового вузла зв'язку військової частини А 3628, розташованої у Броварах Київської області.

Наприкінці червня його визнали винним у самовільному залишенні військової частини, йому призначили покарання у 7 діб на гауптвахті, а згодом звільнили. Він визнав свою провину, а втечу пояснив необхідністю «вирішити власні побутові проблеми».

Нагадаємо:

  • Вдень 18 вересня на мосту Метро в Києві чоловік на кабріолеті заблокував рух і почав погрожувати підірвати авто. Також він здійснив декілька попереджувальних пострілів.
  • Як зазначають у поліції, чоловік не висував ніяких вимог, правоохоронці намагалися зв'язатися з ним, для чого відправили йому телефон чи рацію. Проте «зв'язних думок» він не міг висловити, лише вимагав поговорити зі своєю дівчиною.
  • За кілька годин його вдалося затримати. Проти чоловіка порушили справу за фактом «приготування та здійснення терористичного акту», йому може загрожувати довічне ув'язнення.
  • Правоохоронці офіційно не називають імені затриманого, але низка ЗМІ дізналися, що це був 42-річний кримчанин Олексій Белько.
Поділитись: