Чоловік, який захопив заручників у відділенні банку, виходить із трьома людьми. У витягнутій руці він тримає предмет, схожий на гранату. Зугдіді, Грузія, 21 жовтня 2020 року
Фото:

JAM-News

Ближче до ночі на 22 жовтня чоловік, який до того захопив заручників у банку в грузинському місті Зугдіді, вийшов із будівлі з трьома людьми та грошима й поїхав із ними в невідомому напрямку. Заручників пізніше знайшли.

Про це повідомляють JAM-News та грузинський телеканал «Руставі 2».

Трьох заручників, яких із собою забрав нападник, пізніше знайшли в лісі неподалік села Кірцкі. Серед них — і глава поліції Зугдіді, який вів перемовини з захопником банку. Заручників уже допитали, їхній стан здоров’я задовільний.

Нападник же зміг утекти. За непідтвердженими повідомленнями ЗМІ, він вирушив у бік Абхазії — грузинської території, окупованої російськими військами внаслідок війни 2008 року.

Чоловік захопив відділення «Банку Грузії» у Зугдіді вдень 21 жовтня. Кількадесят людей у ньому — співробітників банку та його клієнтів — нападник узяв у заручники. Він вимагав для себе 500 тисяч доларів і гарантій безпечного виїзду з країни.

Поступово частині людей вдалося втекти, ще кількох нападник відпустив сам. Увечері поліція розпочала з ним перемовини й погодилася віддати йому гроші та гарантувати безпечний виїзд. Після цього нападник вийшов із трьома заручниками, сів разом із ними в авто і поїхав.

За фактом захоплення банку міністерство внутрішніх справ Грузії розпочало розслідування за трьома статтями Кримінального кодексу країни: грабіж, незаконне привласнення й зберігання зброї та захоплення заручників.

Поділитись: