Шишацький районний суд Полтавської області оштрафував чоловіка, який зняв і виклав ролик «порнографічного характеру» на сервіс Pornhub, на 3400 гривень.

Йому також доведеться оплатити послуги експерта, якого суд залучив для експертизи — це 1256 гривень. А техніку, якою він користувався, конфіскували чи вилучили у власність держави.

Це випливає із судового рішення, винесеного ще 14 травня.

Чоловік визнав свою провину в злочині за ч. 2 ст. 301 Кримінального кодексу України — виготовлення з метою розповсюдження та розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру.

Слідство з’ясувало, що чоловік використовував ноутбуки ASUS і MacBook і кілька камер GoPro і Logitech для створення й розповсюдження «у вільний доступ для інших користувачів мережі» відео порнографічного змісту через акаунти на Pornhub.

Щоправда, в рішенні суду назву сервісу написали з помилкою: Pornhud.

Фото:

скриншот

Чоловік визнав свою провину, і за домовленістю сторін йому присудили штраф у вигляді 3400 гривень (200 неоподаткованих мінімумів громадян).

Водночас ноутбук ASUS, камери GoPro і Wi-Fi-роутер, через які він підключався до інтернету, вилучили у власність державі. А два MacBook, камери Logitech, модем і флешку, які фігурували як докази, конфіскували.

Поділитись: