Сервіс Pornhub вирішив надати безкоштовний преміум-доступ усім користувачам до 23 квітня через пандемію коронавірусу.

Про це повідомляється на сайті сервісу.

Таким чином ресурс планує заохотити людей залишатися вдома, щоб «вирівняти криву» коронавірусу.

Щоб отримати безкоштовний преміум-доступ, потрібно пообіцяти самоізолюватись і поставити галочку у відповідній графі.

Користувачі з преміум-доступом зможуть дивитися ролики на сайті без реклами, а також отримати доступ до ексклюзивного контенту.

Раніше Pornhub відкрив безкоштовний доступ до преміум-підписки для мешканців Італії до завершення у країні карантину 3 квітня.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

В Україні наразі офіційно підтверджено 84 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (15), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (1), Черкаській (1), Тернопільській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: