Громадянина Узбекистану Карімова Сухроба хочуть відправити під варту. Напередодні він погрожував підірвати відділення банку у бізнес-центрі «Леонардо» в центрі Києва та взяв у заручники керівницю відділення.

Про це повідомляє Прокуратура Києва.

Клопотання про взяття Сухроба під варту вже скерували до Печерського районного суду столиці.

Крім того, йому оголосили про підозру у вчиненні теракту. У разі доведення вини йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

Як повідомили нам у прокуратурі, запобіжний захід обиратимуть сьогодні у Печерському суді о 15:30.

Що цьому передувало?

У Києві зранку 3 серпня чоловік прийшов у відділення банку в бізнес-центрі «Леонардо», що на вулиці Богдана Хмельницького 17/52а, поряд зі станціями метро «Золоті ворота» та «Театральна», і погрожував його підірвати. За власним бажанням разом із нападником залишилася керівниця відділення банку.

Зловмиснику дали можливість виступити в прямому ефірі деяких телеканалів — це була одна з умов Сухроба. Після цього почався штурм.

Зловмисника затримали, він живий. Також ніхто з інших людей не постраждав.

Детальніше про захоплення відділення банку у бізнес-центрі «Леонардо» у Києві на вулиці Богдана Хмельницького читайте у нашому онлайні.

Ще раніше, 22 липня, Національна поліція посилила заходи безпеки у дев’яти областях України та Києві для своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації та запобігання терористичним проявам. Це сталося після того, як 21 липня чоловік захопив заручників в автобусі у центрі Луцька.

Поділитись: