Чоловіку стало соромно через те, що він забрав у поїзді 310-річну скрипку вартістю 320 тисяч доларів, тому він повернув інструмент законному власникові музиканту Стівену Моррісу.

Про це повідомляє BBC.

Після таємних переговорів скрипку передали музиканту на парковці біля супермаркету в британському місті Бекхем. За процесом стежили правоохоронці в цивільному одязі.

Чоловік, який повернув скрипку, зізнався, що зробив помилку та вибачився за це.

«Я почуваюся втомленим. Відтоді, як скрипка зникла, я майже не спав», — сказав Морріс.

Музикант забув інструмент, виготовлений майстром Девідом Течлером у 1709 році, 22 жовтня в потязі, що прямував із Лондона до Орпінгтона.

Транспортна поліція оприлюднила відео з камер спостереження, на якому видно, як якийсь чоловік забирає скрипку. Правоохоронці запропонували чоловікові сконтактувати з ними.

31 жовтня Морріс отримав повідомлення у Twitter про те, що користувач упізнав людину на відео та хотів би допомогти відшукати загублену річ. Протягом доби з чоловіком зв'язалися й, імовірно, він є тою людиною, яка забрала скрипку з потяга.

«Йому було дуже соромно, він сказав, що хотів передати її мені особисто. Все завершилося якнайкраще», — розповів музикант.

У транспортній поліції заявили, що не будуть порушувати справу проти чоловіка, оскільки він зв'язався з власником інструменту та повернув його власникові.

Поділитись: