УКРАЇНА

Чому олімпійські сани не їдуть: історія Андрія Мандзія

26 березня, 2018 19:44
УКРАЇНА/Чому олімпійські сани не їдуть: історія Андрія Мандзія
Зберегти
Вигляд
У південнокорейському Пхьончхані на Паралімпійських іграх-2018 українська збірна вже здобула нагороди для збірної, зокрема, виборовши вже п'ять золотих медалей, в Україні тривають розбори змагань олімпійців.

У південнокорейському Пхьончхані на Паралімпійських іграх-2018 українські паралімпійці здобули нагороди для збірної, зокрема, виборовши вже п'ять золотих медалей, тимчасом в Україні тривають розбори змагань олімпійців.

Ще під час 23-х зимових Олімпійських Ігор в українській збірній стався скандал: саночник Андрій Мандзій посперечався в соцмережах з міністром молоді і спорту Ігорем Ждановим щодо забезпечення олімпійців спорядженням. Мовляв, міністерство звітує, що спортсмени мають все необхідне, водночас він власні сани робив у своєму гаражі.

Як на зарплатню у 215 євро забезпечити себе санями за 2 тисячі євро — Громадському розповідає сам учасник 23-х зимових Олімпійських Ігор Андрій Мандзій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Що більше вкладати у спорт, то менше витратимо на медицину», — інтерв'ю з очільником Департаменту олімпійського спорту Романом Вірастюком.

Пов`язані новини