УКРАЇНА

Чому Порошенко не хоче скасовувати декларування ГО та як зміняться автобусні перевезення

14 лютого, 2018 13:09
УКРАЇНА/Чому Порошенко не хоче скасовувати декларування ГО та як зміняться автобусні перевезення
Зберегти
Вигляд
Подати електронні декларації до 1 квітня мають громадські активісти-антикорупціонери.

Подати електронні декларації до 1 квітня мають громадські активісти-антикорупціонери. Робитимуть це разом з тими, за чиєю діяльністю вони пильно стежать — чиновниками центральних та місцевих органів влади. Президент вже майже рік обіцяє скасувати відповідні поправки до закону «Про запобігання корупції», однак його законопроекти досі не розглянули. Та й скасовувати електронне декларування просто так Петро Порошенко не хоче.

Чому попри тиск заходу та обіцянки президента, електронне декларування для громадських організацій досі не скасоване? Та які нові сюрпризи готує влада антикорупціонерам?

Про це в ефірі програми «Реформа» о 21:00 говоримо із виконавчим директором Міжнародного фонду «Відродження» Олександром Сушком.

Ще одна тема програми — зміни до постанов уряду, що регулюють сферу пасажирських автобусних перевезень. Міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав відповідне рішення революційним і таким, що у недалекій перспективі суттєво змінить якість пасажирських перевезень.

Як саме уряд реформуватиме пасажирські перевезення в Україні? Чи вплине це на вартість поїздок?

Дивіться в інтерв’ю очільника Мінінфраструктури Володимира Омеляна Громадському.

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться програми: «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини