УКРАЇНА

В новому сезоні програма «Реформа» стартує з новим ведучим

4 вересня, 2017 21:40
УКРАЇНА/В новому сезоні програма «Реформа» стартує з новим ведучим
Зберегти
Вигляд
lead
В новому телесезоні програма «Реформа» на Громадському стартує з новим ведучим — Андрієм Андрушківим.

В новому телесезоні програма «Реформа» на Громадському стартує з новим ведучим — Андрієм Андрушківим.

Перший випуск програми РеформаПро найгарячіші реформи осені: освіти та медицини 

Андрій ідеально вписався у формат програми і в її теми. Він розповідає про реформування українського на фаховому рівні.

Він впродовж двох років був керівником відділу комунікацій «Реанімаційного пакету реформ», а в «Центрі UA» очолює проект «Контроль за використанням публічних фінансів». А отже знає про трансформації та урядові ініціативи глибоко і розповідає про це захопливо.

Також Андрій був співведучим програми «Нова рада», що виходила на Громадському в 2014-2015 роках та у якій обговорювалися останні парламентські новини.

Як каже про себе сам Андрій, «магістр теології з карпатського села не любить прості відповіді, але любить прості слова».

Програма виходитиме у прямому ефірі щопонеділка о 21.00. Гостями першого випуску «Реформа» стануть міністр фінансів Олександр Данилюк та заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Андрушків долучився до сильної команди фахівців, які працювали над «Реформою» у минулому сезоні – це редактор та репортер Наталка Пономарів (Тарасовська) та редактор-аналітик Федір Прокопчук.

Андрій Сайчук, попередній ведучий програми, вирішив зосередитися на реформуванні суспільного мовника і влітку приєднався до команди UA:Перший. Серед іншого, він братиме участь у потенційних спільних проектах двох мовників.

«Реформа» виходить на Громадському вже третій сезон і трансформувалася в прямоефірну програму навесні цього року.

Проект стартував у січні 2016 з півгодинних спецрепортажів про те, як законодавчі ініціативи змінюють життя людей і, власне, про тих, хто бере на себе відповідальність змінювати країну на місцях.

У 2017 році проект отримав нагороду на конкурсі «Честь професії 2017».

У новому телевізійному сезоні всі прямоефірні програми Громадського виходитимуть з оновленої студії.

Перелік програм включає: Громадське.Реформу, Громадське.Крим, Громадське.Схід та Громадське.Світ. Але в новому сезоні також будуть сюрпризи.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал Громадське Телебачення мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

 

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини