УКРАЇНА

Чому в Києві не буде гарячої води та як Уряд планує спростити для підприємців облік розрахунків

19 червня, 2018 15:48
УКРАЇНА/Чому в Києві не буде гарячої води та як Уряд планує спростити для підприємців облік розрахунків
Зберегти
Вигляд
З 1 серпня мешканці Києва не матимуть гарячої води. Причина – небажання міста визнавати майже 5-мільярдний борг перед державною компанією «Нафтогаз України». Київська влада пояснює, що цей борг накопичив колишній орендар столичних тепломереж, компанія Ріната Ахметова «Київенерго». Газовики, натомість, апелюють до норми закону «Про теплопостачання», за якою «борги йдуть за майном». Якщо конфлікт за

З 1 серпня мешканці Києва не матимуть гарячої води, а з початком опалювального сезону, можливо, й тепла. Причина — небажання міста визнавати майже 5-мільярдний борг перед державною компанією «Нафтогаз України». Київська влада пояснює, що цей борг накопичив колишній орендар столичних тепломереж, компанія Ріната Ахметова «Київенерго». Газовики, натомість, апелюють до норми закону «Про теплопостачання», за якою «борги йдуть за майном». 

Про те, які наслідки матиме рішення київської влади повернути у власність міста теплову інфраструктуру та небажання «Нафтогазу» продавати Києву газ для тепломереж говоримо із заступником міського голови Києва Петром Пантелеєвим та представником «Нафтогазу України» Олексієм Хабатюком.

Також в ефірі:

Як Уряд планує спростити для підприємців облік розрахункових операцій та чи зменшить подібна ініціатива кількість тих, хто працює в тіні. Говоримо із Світланою Савіцькою, начальницею відділу об`єктів оподаткування департаменту обслуговування платників Державної фіскальної служби.

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться: «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини