УКРАЇНА

Чому в Києві не буде гарячої води та як Уряд планує спростити для підприємців облік розрахунків

19 червня, 2018 15:48
УКРАЇНА/Чому в Києві не буде гарячої води та як Уряд планує спростити для підприємців облік розрахунків
Зберегти
Вигляд
З 1 серпня мешканці Києва не матимуть гарячої води. Причина – небажання міста визнавати майже 5-мільярдний борг перед державною компанією «Нафтогаз України». Київська влада пояснює, що цей борг накопичив колишній орендар столичних тепломереж, компанія Ріната Ахметова «Київенерго». Газовики, натомість, апелюють до норми закону «Про теплопостачання», за якою «борги йдуть за майном». Якщо конфлікт за

З 1 серпня мешканці Києва не матимуть гарячої води, а з початком опалювального сезону, можливо, й тепла. Причина — небажання міста визнавати майже 5-мільярдний борг перед державною компанією «Нафтогаз України». Київська влада пояснює, що цей борг накопичив колишній орендар столичних тепломереж, компанія Ріната Ахметова «Київенерго». Газовики, натомість, апелюють до норми закону «Про теплопостачання», за якою «борги йдуть за майном». 

Про те, які наслідки матиме рішення київської влади повернути у власність міста теплову інфраструктуру та небажання «Нафтогазу» продавати Києву газ для тепломереж говоримо із заступником міського голови Києва Петром Пантелеєвим та представником «Нафтогазу України» Олексієм Хабатюком.

Також в ефірі:

Як Уряд планує спростити для підприємців облік розрахункових операцій та чи зменшить подібна ініціатива кількість тих, хто працює в тіні. Говоримо із Світланою Савіцькою, начальницею відділу об`єктів оподаткування департаменту обслуговування платників Державної фіскальної служби.

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться: «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти