УКРАЇНА

Чому в Україні досі нема закону про захист політв'язнів та справа «кримських диверсантів»

11 липня, 2018 22:43
УКРАЇНА/Чому в Україні досі нема закону про захист політв'язнів та справа «кримських диверсантів»
Зберегти
Вигляд
Допомогти заручникам Кремля. Чому в Україні досі нема закону про захист політв'язнів, і чи хвилює ця тема депутатів та пересічних українців? Про перспективи прийняття закону говоримо з правозахисницею Марією Томак у програмі Громадське. Крим о 21:10.

Допомогти заручникам Кремля. Чому в Україні досі нема закону про захист політв'язнів, і чи хвилює ця тема депутатів та пересічних українців? Про перспективи прийняття закону говоримо з правозахисницею Марією Томак у програмі «Громадське.Крим» о 21:10.

Також в ефірі:

  • Зникнення з СІЗО. Чому до голодуючого політв'язня Емір-Усеіна Куку не допускають адвоката. 
  • Справа «кримських диверсантів». Яким буде вирок після двох років судилища?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Каральна психіатрія проти політв’язнів у Криму та чим загрожує «закон Ярової»

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Нині вже»: «Слава Україні», вбивчий «Молот» та журналісти в парламенті

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти