УКРАЇНА

Жінки в економіці: чи є дискримінація на ринку праці в Україні?

26 березня, 2018 19:50
УКРАЇНА/Жінки в економіці: чи є дискримінація на ринку праці в Україні?
Зберегти
Вигляд
Секретарями, нянями і викладачами в Україні досі стають здебільшого жінки. Такий негласний поділ на професії спостерігають у рекрутингових агенціях. А різниця в оплаті праці чоловіків та жінок на однакових посадах і взагалі може сягати 35%. Чому так відбувається і чи існує сьогодні економічна дискримінація жінки в Україні — у репортажі Громадського.

Настя Чепка — IT-спеціаліст (front end developer) у міжнародній компанії, просто в захваті від своєї роботи — розробки програмного забезпечення. Хоча, розповідає, гендерні стереотипи досі існують в їхній професії. Приміром, на деяких співбесідах її питали, чи не збирається вона заміж або заводити дитину.

«Чоловіка ніколи б не спитали на співбесіді, чи збирається він одружуватися, і що він робитиме, якщо дружина народить. Я знаю, що це питання некоректне. Хоч і розумію, що багато жінок до таких моментів на співбесідах уже звикли», — розповідає Настя.

Утім, цього разу з командою їй пощастило. Тут, каже вона, жінку-математика сприймають серйозно, як і будь-якого іншого професіонала. Отож, і платня відповідна.

IT-спеціаліст (front end developer)​ Настя Чепка Фото: Громадське

Але однакова зарплатня для чоловіків і жінок, а також рівне ставлення є не у всіх галузях.

Чоловіки в Україні за тих самих умов і на тих самих посадах можуть отримувати більшу зарплатню, ніж жінки. За даними Державної служби статистики розрив складає до 9% серед освітян і 22% у сфері торгівлі. А серед фінансистів і страховиків узагалі сягає 35%.

Утім, пояснюють рекрутери, проблема не тільки в роботодавцях.

«Є такий момент: інколи жінки, йдучи на аналогічні посади, можуть мати менші «зарплатні очікування», — розповідає Катерина Криворученко, спеціалістка експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна.

Поза тим, в Україні лишаються негласний поділ на «жіночі» та «чоловічі» професії. Жінки частіше шукають роботу у сфері управління персоналом, бухгалтерській справі, освіті, готові йти на посади нянь і хатніх робітниць. У цих галузях три чверті резюме саме від жінок. Натомість у розділі «Авто» на сайтах пошуку роботи лише кожне десяте резюме від жінки, а в розділі «Безпека» — кожне двадцяте.

А от зі скасуванням від січня цього року наказу щодо заборонених для жінок професій, ринок змінитися ще не встиг. Роботу газозварювальниць, водолазів і бурильників жінки наразі масово не шукають. У рекрутингових агентствах пояснюють — на такі зміни ринку знадобиться кілька років.

Розробники у сфері IT за роботою в міжнародній компанії, Київ Фото: Громадське

Та жінки не тільки шукають робочі місця, а й створюють їх. За даними державного реєстру юридичних осіб в Україні жінки володіють третиною всіх компаній. Ба більше, невдовзі ця цифра може зрости. Адже сьогодні жінки започатковують власний бізнес у 1,5 рази частіше, ніж чоловіки, повідомляє дослідницька агенція Global Entrepreneurship Monitor.

Наразі ж у рейтингу гендерної рівності від Світового економічного форуму Global Gender Gap Report за 2016 рік Україна посідає 69 місце серед ста п'ятдесяти країн. 

Пов`язані новини