ENRU

Чи виконує Україна умови угоди про Асоціацію з ЄС?

Дивіться програму «СВІТ» на Громадському за 12 вересня.

Її ведучий Володимир Єрмоленко говорить про те, чи виконує Україна умови угоди про Асоціацію з ЄС, з Юргісом Вілчіскасом, керівником відділу преси Представництва ЄС в Україні. 

Як на шляху до ЄС Україні здолати корупцію – розмова з іспанським прокурором Карлосом Кастресаною, який претендує бути одним з аудиторів Національного Антикорупційного Бюро України. 

Інша велика тема «СВІТУ» – чи схлинула навала мігрантів до Європи, звідки до країн ЄС продовжують бігти люди і якими шляхами туди потрапляють. 

Володимир Єрмоленко аналізує, що виграла російська опозиція на останніх виборах, не омине увагою наслідки буревіїв в Америці і говорить про світове письменство, яке цими днями з‘їхалося до Львова на Міжнародний Конгрес ПЕН-клубу. 

Володимир Єрмоленко — український філософ, доктор політичних студій (Школа високих студій суспільних наук: EHESS, Париж), кандидат філософських наук, викладач Києво-Могилянської академії, автор та ведучий програми «СВІТ».

У новому телевізійному сезоні всі прямоефірні програми Громадського виходитимуть з оновленої студії.

Перелік програм включає: Громадське.Реформу, Громадське.Крим, Громадське.Схід та Громадське.Світ. Але в новому сезоні також будуть сюрпризи.

Телеканал Громадське Телебачення мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram