Пімахова заявляє, що не знала про спецоперацію Національного антикорупційного бюро і заперечує вимагання хабара в агента НАБУ, затриманого співробітниками СБУ.

Перша заступниця голови Державної міграційної служби Діна Пімахова заявляє, що не знала про спецоперацію Національного антикорупційного бюро і заперечує вимагання хабара в агента НАБУ, затриманого співробітниками СБУ.

Про це вона сказала на брифінгу в Києві.

За її словами, вона звернулася до СБУ, де зазначила, що їй пропонував хабар представник арабського інвестфонду «Mubadala» за легалізацію іноземців.

«Я подавала заяву самостійно, в заяві в мене вказано, що це Сергій Тітенков, представник фонду арабського інвестиційного фонду «Мубадала», я абсолютно не знала, що він є співробітником або представником Національного антикорупційного бюро», – сказала вона.

Пімахова додала, що ніч на 30 листопада провела в Генеральній прокуратурі, де давала свідчення як свідок.

«Під час затримання мені стало відомо, що в нього було вилучено спеціальні технічні засоби в моїй присутності, Також мені стало відомо, що він має інші установчі дані на ім'я Сергій Боярський. Як вже стало відомо, він є представником, або має відношення до НАБУ», – сказала Пімахова.

29 листопада у Держміграційній службі заявили про затримання «агента» НАБУ на хабарі.

30 листопада в НАБУ заявили про зрив спецоперації через втручання СБУ та Генпрокуратури.  У заяві вказується, що працівники СБУ незаконно затримали агента НАБУ, який документував один «з епізодів за участі першого заступника голови Державної міграційної служби України».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша антикорупційна: що відбувається між старими та новими правоохоронними органами

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile