Станом на лютий 2018 року чисельність «приватної військової компанії Вагнера» становить як мінімум 3602 особи.

Станом на лютий 2018 року чисельність «приватної військової компанії Вагнера» становить як мінімум 3602 особи.

Про це пише Republic з посиланням на список бійців одного з підрозділів.

У документі вказані літери М і чотиризначні числа в порядку зростання. Цифри в них відповідають номерам жетонів бійців ПВК, стверджують два співрозмовника видання, близьких до «ПВК Вагнера». Останнім номером в списку був 3602.

За інформацією видання, з 3602 людей близько тисячі постійно знаходяться в Краснодарському краї, де у групи знаходиться табір.

Також видання стверджує, що у групу прагнуть потрапити колишні військові та ветерани внутрішніх військ, які в мирному житті не змогли знайти роботу або влаштувалися лише охоронцями.

Витрати на утримання «ПВК Вагнер» видання оцінило в 16,1-17,4 мільярда рублів за два з половиною роки.

Джерела Republic заявили, що у ПВК є кілька «приватних інвесторів», імена яких вони розкрити відмовилися. При цьому співрозмовник видання запевнив, що після значних втрат в Сирії «про розпуск самої ПВК не йдеться».

Нагадаємо, у МЗС Росії повідомили про декілька десятків поранених у «військовому зіткненні» в Сирії.

Нагадаємо, 7 лютого міжнародна коаліція на чолі із США атакувала з повітря угрупування сирійських військ, що підтримують президента Башара Асада, внаслідок чого загинули сотні військових. 

Спершу телеканал CBS повідомив, що у зоні авіаудару, окрім інших військових, могли перебувати російські найманці «Вагнера».

Кількість вбитих російських найманців невідома. За різними даними, вона коливається від кількох військових до «близько 600 людей». Зокрема, російське видання «Новая газета» повідомила про 13 загиблих росіян внаслідок авіаудару США. 

Група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT)  назвала імена декількох російських бійців «ПВК Вагнера», які були вбиті у Сирії 7 лютого внаслідок удару сил міжнародної коаліції на чолі з США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вагнер» створили, щоб не визнавати втрати російської армії у війні в Сирії — дослідники воєнних конфліктів

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile