Телевежу у прифронтовому місті Попасна Луганської області не побудують цього року через порушення у проєктній документації. Телевежа мала бути другою в області.

Як повідомляє кореспондент hromadske, про це голова Луганської ОДА Віталій Комарницький заявив на виїзному засіданні комітету Верховної Ради з прав людини, деокупації та реінтеграції.

«Вежа у Бахмутівці, яку відкрили два роки тому, не "закриває" сигналом не лише Луганськ, але й навіть Станицю Луганську. І на сьогодні, не лише непідконтрольна територія залишається без українського телебачення, але й навіть підконтрольна частина області не "закрита"», — заявив Комарницький.

За його словами, цього року планували побудувати ще одну вежу у Попасній, але у проєктній документації виявили порушення. 

«Думаю, що ми закінчимо з проєктом протягом місяця, але всю область цим не закриємо. Навіть якщо ми зробимо синхронізацію з вежею у Бахмутівці (синхронізація сигналу кількох телевеж може дати значно більше та якісніше покриття — ред.), ми будемо „покривати“ сигналом не лише Луганськ, а такі міста, як Краснодон, Свердловськ, Антрацит — та частина не буде охоплена українським телебаченням», — повідомив голова обласної адміністрації.

Комарницький запевнив, що має розуміння, як забезпечити ці міста українським телебачення, «але треба бути чесним — зараз є питання і по мені».

20 жовтня Кабмін узгодив звільнення Віталія Комарницького з посади. Відповідного указу президента поки що не оприлюднили, тому Комарницький продовжує працювати.

Поділитись: