Кабінет міністрів на засіданні 20 жовтня звільнив з посад очільників Київської та Луганської облдержадміністрацій та призначив нових голів п’ятьох ОДА.

Про це повідомили в прес-службі уряду.

Так, Кабмін погодив звільнення Михайла Бно-Айріяна з посади голови Київської ОДА, який сам повідомив, що подав у відставку, а також звільнив Віталія Комарницького з посади голови Луганської ОДА.

Натомість уряд погодив призначення наступних голів ОДА:

  • голови Київської ОДА Чернишова Олексія Михайловича;
  • голови Кіровоградської ОДА Балоня Андрія Богдановича;
  • голови Луганської ОДА Гайдая Сергія Володимировича;
  • голови Харківської ОДА Кучера Олексія Володимировича;
  • голови Чернігівської ОДА Прокопенка Андрія Леонідовича;

Олексій Кучер — адвокат, народний депутат від фракції «Слуга народу», глава підкомітету з питань організації діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги.

Сергій Гайдай — уродженець Сєвєродонецька, депутат Мукачівської районної ради VІІ скликання, екс-голова Мукачівської районної державної адміністрації, також працював в Обухівській РДА та у Київраді.

Олексій Чернишов — бізнесмен, інвестор, засновник інвестиційно-девелоперської компанії Eastgate Development та інвестиційної компанії VI2 Partners, а також засновник Kyiv Vision Foundation, організації, що займається залученням інвестицій та підтримкою культурних проектів.

Андрій Балонь — заступник голови Херсонської ОДА з гуманітарних питань, фінансів та взаємодії з правоохоронними органами, кандидат юридичних наук.

Андрій Прокопенко — депутат Чернігівської обласної ради 7-го скликання, був обраний депутатом від партії «Наш край», кандидат філософських наук. У Чернігівській облраді очолював комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури.

Нагадаємо, Комарницького призначили очільником Луганщини на початку липня, тоді ж Київську ОДА очолив Бно-Айріян.

9 жовтня Кабмін погодив призначення нових голів Одеської та Тернопільської обласних адміністрацій. Тоді ж у повідомленні уряду йшлося про призначення Кучера очільником Харківщини, але згодом згадку про нього прибрали. Слідкуватимемо, чи зникне якийсь голова ОДА цього разу.

Поділитись: