Лікар Дональда Трампа Шон Конлі заявив, що президент США, який нещодавно підхопив коронавірус, більше не заразний. Такий результат показав ПЛР-тест.

Про це йдеться в меморандумі, який розповсюдила пресслужба Білого дому.

«Проведений сьогодні (10 жовтня — ред.) вранці ПЛР-тест показує, що за ухваленими стандартами президент більше не становить для інших ризику передачі вірусу», — зазначено в документі.

За його словами, на десятий день після появи симптомів у Трампа немає підвищеної температури понад 24 годин і розвитку інших симптомів. Він наголосив, що різні «високоякісні» тести показали: більше немає підстав говорити про активне розмноження вірусу.

Крім того, проведені протягом усієї хвороби тестування нібито показують зниження вірусного навантаження в організмі.

Лікар запевнив, що буде відстежувати стан здоров’я Трампа в міру його повернення до активного графіка.

Що там з Трампом?

Про зараження Дональда та Меланії Трамп стало відомо 2 жовтня ㅡ про це у соцмережі повідомив сам президент США. Тоді його госпіталізували до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда. Особистий лікар Трампа Шон Конлі заявив, що президента лікують експериментальними препаратами на основі антитіл та «Ремдесивіром».

Група лікарів, що спостерігали за Дональдом Трампом, звітували про його «чудовий настрій» та бажання якнайшвидше виписатись з лікарні. Так і сталось ㅡ вже за 4 дні після госпіталізації Трамп залишив лікарню, однак відмовився сказати, чи він вже має негативний результат тесту. 

Окрім дружини Меланії, в родині Трампа більше ніхто не має зараження COVID-19. Подружжя Трампів вирішили пройти тестування після того, як зараження виявили у помічниці президента Гоуп Гікс.

А з президентськими дебатами що?

Всього мало бути три тури дебатів кандидатів на пост президент США. Останній запланований на 22 жовтня у Нешвіллі, штат Теннессі. Організатори та комісія з президентських дебатів зосередяться на підготовці заходу там. Обидва кандидати погодилися взяти участь в останніх дебатах.

Штаб Трампа запропонував перенести другий тур дебатів на 22 жовтня, а третій ㅡ посунути на 29 жовтня. Однак команда Джо Байдена відмовилась, зазначивши, що «не Трамп вирішує коли будуть дебати, а комісія».

Спершу комісія повідомила, що проведе другий тур дистанційно, щоб не допустити поширення коронавірусу. На це Дональд Трамп заявив, що комісія захищає лише Джо Байдена, і відмовився від такого формату. Він зазначив, що планує влаштувати 10 жовтня мітинг у Флориді.

Сам Байден швидко випустив заяву про те, що був би не проти дебатувати віртуально, але оскільки Трамп відмовився, то натомість він зможе «поговорити з народом Америки».

Поділитись: