Центральна виборча комісія оприлюднила перші результати місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня. Вже встановлені результати виборів депутатів 64 місцевих рад та 84 сільських, селищних, міських голів.

Про це повідомили на сайті ЦВК.

Так, станом на 16:00 у 23 областях України визначили 20 міських голів, 17 селищних та 47 сільських. Також встановили результати з виборів депутатів 64 місцевих рад: 8 – міських, 15 – селищних та 41 – сільської.

Найбільше голів обрали у Дніпропетровській області (9 із сільських та 3 з селищних рад), Івано-Франківській (4 з сільських, 3 з міських та одного з селищної ради), Донецькій (4 з міських, 3 з селищних та одного з сільської ради).

Нині на всіх виборчих дільницях завершено процес підрахунку голосів виборців та складання відповідних протоколів Державної виборчої комісії. Майже всі дільничні виборчі комісії, окрім кількох у Вінницькій та Одеській областях, передали протоколи разом з іншою виборчою документацією до територіальних виборчих комісій. 

На окремих ТВК наразі триває процес повторного підрахунку голосів. У ЦВК зазначаються, що станом на 30 жовтня районні ТВК прийняли 682 протоколи (тобто 45,4%) про підсумки голосування з виборів депутатів районних рад. Водночас обласні ТВК отримали 503 протоколи (це близько 36,8%).

Остаточні результати виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів мають бути встановлені не пізніш як на дванадцятий день після дня голосування, тобто до 6 листопада 2020 року включно.

Поділитись: