Окружна виборча комісія 94-го округу порушила права членів дільничних виборчих комісій від «Самопомочі», яких замінили без відома політсили, заявив заступник голови ЦВК Олег Конопольський.

За його словами, за таких обставин ЦВК має право достроково припинити повноваження ОВК. Втім робити цього комісія не буде через потребу встановити результати голосування.

Натомість ЦВК визнала протиправною бездіяльність ОВК на 94-му окрузі та вирішила нагадати їй про кримінальну відповідальність. 

Нагадаємо, на 94-му виборчому окрузі змінили 183 спостерігачів від партії «Самопоміч». Політсила закликала ЦВК розпустити комісію 94-ого округу. Член ОВК пояснив причину розпуску спостерігачів «фальшивим» поданням від партії про зміну членів ДВК.

Згодом, о 14.30 окружна виборча комісія зібралась на екстрене засідання, під час якого вирішила замінити членів дільничних комісій від «Самопомочі».

Нагадаємо, згідно з національним екзит-полом, у Раду проходять 5 партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

Поділитись: