Життя

Дачу прем'єр-міністра РФ площею 80 га зняли з дрона

Життя/Дачу прем'єр-міністра РФ площею 80 га зняли з дрона
Зберегти
Вигляд
lead

Російський опозиційний політик Олексій Навальний опубліковав насвоєму сайті відео-розслідування про дачу екс-президента та прем'єр-міністра Росії Дмітрія Мєдвєдєва. 

Місце відпочинку російського політика розташовано в місті Плесо і огороджено 6-метровим парканом.

В розслідуванні йдеться про те, що там, за парканом дачі лідера списку партії «Єдина Росія», скільки це коштує, хто це оплатив, і навіщо це так ховають, якщо це не офіційна державна резиденція.

Навальниий розказав, що резиденція російського політика займає площу 80 гектарів.

Вона, крім того, огороджена внутрішнім парканом, всередині готель для співробітників, автобази і тд.

Там також є три вертолітні майданчики (як у Путіна в Геленджику), вежі для спецзв'язку, в документах також видно, що на території є кілька підземних споруд.

Побудовано цю дачу було не просто на гроші олігархів, а на гроші олігархів, які ті пожертували на благодійність, стверджує Навальний.

Акціонери газового гіганта НОВАТЕК Міхельсон і Симановский внесли 33 мільярди в статутний фонд благодійного фонду ДАР (керівником наглядової ради якої, був однокурсник Медведєва). Фонд, в свою чергу, на ці гроші почав будувати кілька дивних закритих об'єктів і цей в тому числі. Детальний опис схеми з документами тут.

Прем'єр-міністру РФ Дмитру Медведєву не належить будинок за 30 млрд рублів, про який розповів Фонд боротьби з корупцією (ФБК), заявила телеканалу «Дождь» прес-секретар глави уряду Наталія Тімакова.

Разом з тим, за словами Тімакової, прем'єр в ньому зупинявся. Вона уточнила, що ті об'єкти, де Медведєв «розміщується на тимчасове або постійне проживання, перебувають під охороною Федеральної Служби Охорони, чи то готелі або резиденції, що знаходяться в державній або іншій власності, і забезпечуються засобами спецзв'язку».

«Названі вами об'єкти, як і інші об'єкти тимчасового проживання, не перебувають у власності Дмитра Анатолійовича Медведєва і не використовуються ним і членами його сім'ї на інших правових підставах», - сказала Тімакова.

Засновник ФБК Олексій Навальний 15 вересня розповів про заміську резиденцію в селищі Плесо Івановської області, яка, ймовірно, належить Медведєву.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв в ході робочого візиту до анексованого Криму заявив про відсутність грошей на індексацію пенсій. Прем'єр визнав, що проблеми з пенсіями є по всій країні.

Під час зустрічі з Мєдвєдєвим з мешканцями анексованого півострова одна з жінок поскаржилася на розмір пенсії.

Прем'єр-міністр визнав, що проблеми є у всіх регіонах. «Грошей немає зараз, знайдемо гроші – зробимо індексацію. Ви тримаєтеся тут, вам всього доброго, гарного настрою і здоров'я», - відповів прем'єр жителям Криму.

Пов`язані новини