Шахтарі держпідприємства «Львіввугілля» вийшли на протест під будівлю Міністерства енергетики та вугільної промисловості, 15 травня 2019 року, Київ
Фото:

Михайло Волинець

350 шахтарів держпідприємства «Львіввугілля» вийшли на протест під будівлю Міністерства енергетики та вугільної промисловості з вимогою виплатити зарплатню. Йдеться про заборгованість у майже 200 тисяч гривень за 1,5 місяці.

Про це Громадському повідомив голова Незалежної спілки гірників України Михайло Волинець.

Також протестувальники вимагають держкомпанію Центренерго розрахуватися з ними за відвантажене вугілля.

Волинець зазначив, що до протестувальників вийшов міністр Ігор Насалик. Згодом дехто з учасників протесту пішов на перемовини із його заступником, а сам міністр «утік».

Учасники акції скандували «Насалика (міністр енергетики та вугільної промисловості — ред.) у відставку» та стукали оранжевими касками по асфальту.

Також тримали в руках плакати «Уряд підтримай шахтарів Галичини не словом, а ділом» та прапори своїх профспілкових організацій.

На початку грудня 2018 року гірники на шахті «Лісова» на Львівщині влаштували протест під землею. Вони вимагали погасити борги по зарплатні, адже шахтарям за жовтень виплатили 48% заробітку.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile