Ватажок самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що обмін полоненими з Україною відбудеться 27 грудня за формулою «306 на 74».

Ватажок самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що обмін полоненими з Україною відбудеться 27 грудня за формулою «306 на 74».

Про це повідомляє «РИА Новости».

Він сказав про це після зустрічі з патріархом Кирилом, де також були присутні український політик і бізнесмен Віктор Медведчук і ватажок самоназваної «ЛНР» Леонід Пасічник.

«Сьогодні обговорили останні умови, 27 числа цього місяця відбудеться обмін за формулою «306 на 74»... Сподіваюся, що українська сторона дотримуватиметься обіцянок», — сказав Захарченко.

Як заявив один з представників України на Мінських переговорах Віктор Медведчук, дата і місце обміну встановлені.

«Місце і час вам повідомлять 27 грудня. Ми спеціально сьогодні про це не казали, хоча, природно, домовилися і з приводу місця, і з приводу часу. Ми не повідомили з міркувань безпеки, а 27 грудня вранці кожна зі сторін повідомить про це представників ЗМІ», — прокоментував Медведчук, підкресливши, що це був завершальний етап переговорів.

Ірина Геращенко наразі дату не коментує.

Раніше представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко повідомляла, що бойовики внесли до списків на обмін нові імена, що веде до зриву процесу.

Вона також розповіла, що серед 152 заручників на Донбасі є журналісти, волонтери, підлітки та 9 жінок.

Представник ОБСЄ Тоні Фріш повідомив, що остаточного списку на обмін іще немає.

Сторони заявили про готовність провести обмін до полоненими до Нового року. 14 грудня про необхідність обміну казав також  президент РФ Путін.  

Україна вже почала привозити людей для обміну на заручників з Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вибачатимуся перед сином за те, що так довго його звільняли», — мати полоненого Олександра Олійника.

Поділитись: