Державне бюро розслідувань направило до суду обвинувальний акт стосовно заступника командира роти міліції особливого призначення «Беркут» УМВС України в Севастополі, якого звинувачують у державній зраді.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Так, у обвинуваченні сказано, що дії міліціонера спричинили тяжкі наслідки, а саме втрату частини території України. Зокрема, правоохоронець забезпечував безперешкодне проведення нелегітимного референдуму в Криму під час анексії півострова Росією.

«Встановлено, що з 27 лютого 2014 року до 20 березня 2014 року правоохоронець, спільно із озброєним підпорядкованим йому особовим складом роти «Беркуту»,  організував перевірку документів громадян та їх транспортних засобів на КПВВ «Чонгар» для недопущення на територію АР Крим представників міжнародних організацій (ООН, ОБСЄ), працівників державних та правоохоронних органів України», — йдеться в повідомленні

Після анексії півострова «беркутівець» був призначений виконуючим обов'язки командира незаконно створеного спеціального муніципального підрозділу міліції «Беркут» в Севастополі.

«У разі доведення провини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої», — зазначили в ДБР.

Поділитись: