Слідчі Державного бюро розслідувань скерували до Генеральної прокуратури України проєкт повідомлення про підозру чинній народній депутатці від «Європейської Солідарності» Софії Федині та волонтерці Марусі Звіробій. Їх підозрюють у погрозі вбивством президенту України Володимиру Зеленському.

Про це повідомили у пресслужбі ДБР.

Зазначимо, що санкція статті за погрозу президенту вбивством передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до п'яти років.

Згодом Софія Федина відреагувала на цю інформацію. Вона вважає підготовлену їй підозру Державним бюро розслідувань свідченням існування «режиму Зеленського».

Нагадаємо, 6 листопада 2019-го ДБР внесло дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань у межах провадження щодо висловлювань народної депутатки від «Європейської Солідарності» Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

Приводом для провадження стала трансляція Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові, де вони з використанням ненормативної лексики розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому.

«Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве», — сказала волонтерка.

Депутатка додала, що «там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли».

Після цього у фракції «Слуга Народу» заявили, що звернуться до правоохоронців через, на їхню думку, погрози.

Поділитись: