Державне бюро розслідувань проводить обшуки у головному управлінні Державної фіскальної служби України. Податківців звинувачують у завданні збитків державі на 630 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Окрім головного офісу ДФС, обшуки провели на Харківській митниці та у головному управлінні ДФС у Харківській області, де здійснили виїмку документів.

Так, у ДБР зазначають, що харківські податківці цілеспрямовано не здійснювали митного контролю за товарами міжнародної компанії-виробника тютюнової продукції. Крім цього, керівництво ДФС ухвалило рішення скасувати штрафи проти цієї тютюнової компанії. Через ці дії, за підрахунками ДБР, державі завдали 630 мільйонів гривень збитків.

«Кримінальне провадження розпочато за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2. ст. 367 Кримінального Кодексу України — службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило особливо тяжкі наслідки», — зазначили у ДБР.

9 липня ДБР проводило обшуки у волинському офісі ДФС через справу про розкрадання 190 мільйонів гривень.

Поділитись: