Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова у Переяслав-Хмельницькому, тепер підозрювані мають ознайомитися з матеріалами справи.

Про це повідомив очільник ДБР Роман Труба у своєму каналі в Telegram.

«Сторона обвинувачення визнала докази, що зібрані під час досудового розслідування, достатніми для складання обвинувальних актів щодо чотирьох підозрюваних — всіх, хто був учасником тієї трагічної події», — написав він.

Труба зазначив, що тепер підозрювані мають ознайомитися з матеріалами провадження, після чого обвинувальні акти щодо них скерують до суду.

Нагадаємо, 5 листопада у справі про вбивство 5-річного Кирила чотирьом особам оголосили підозри.

31 травня 2019 року у Переяславі-Хмельницькому Київської області патрульні поліцейські в позаробочий час стріляли з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах, неподалік від місця, де гуляв 5-річний Кирило Тлявов. Вочевидь один зі стрілків поцілив хлопчику у голову, 3 червня він помер.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями «хуліганство» і «завдання тяжких тілесних ушкоджень» (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю «умисне вбивство».

Слідство також перевіряло версію, що вистрілити міг син поліцейського.

Поділитись: