УКРАЇНА

Деканоідзе вирішила звільнити начальника поліції Миколаївщини

УКРАЇНА/Деканоідзе вирішила звільнити начальника поліції Миколаївщини
Зберегти
Вигляд

Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе сьогодні представить нового керівника поліції Миколаївської області.

Це сталося після того, як в селищі Криве Озеро поліцейські до смерті забили місцевого жителя Олександа Цукермана при затриманні, передає Novosti-N.

Напередодні Деканоідзе розформувала Кривоозерське управління поліції у повному складі. Функції керівників зараз там виконують правоохоронці Миколаєва.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері одразу шестеро поліцейських прибули на виклик розбиратися з сімейним скандалом. Вони закували в кайданки місцевого жителя Олександра Цукермана і стали його бити. За словами жителів Кривого Озера, поліцейські били Цукермана кийками, руками і ногами, після чого він помер.

За інформацією генерального прокурора Юрія Луценка, в загиблого стріляли також із травматичного пістолета. Зараз підозрювані у вбивстві правоохоронці взяті під варту, суд обирає їм запобіжний захід.

Програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» назвала імена співробітників поліції, які були присутні при вбивстві у Кривому Озері.

Отже на виклик, який закінчився смертю 31-річного Олександра Цукермана, прибули:

Трубаченко Василь Вікторович 1993 р.н., Лемеха Володимир Миколайович 1992 р.н., Ляхвацький Денис Олександрович 1988 р.н., Хоменко Микола Миколайович 1990 р.н., Богач Роман Миколайович 1992 р.н., Причипойда Олександр Леонідович, 1990 р.н.

Водночас редакція зазначає, що на місці події було дві групи поліцейських, які прибували неодночасно. За інформацією органів прокуратури безпосередньо до інциденту причетні троє співробітників поліції. Їм просять обрати виключний запобіжний захід – арешт без права внесення застави.

Інцидент, який стався 24 серпня, викликав значний резонанс. Біля Кривоозерської прокуратури зібралися обурені місцеві жителі. Вони хотіли вчинити самосуд над поліцейськими, яких вирішили перевезти у Миколаїв. Коли їх почали виводити з прокуратури, люди накинулись на них, незважаючи на поліцейський кордон.

Пов`язані новини