Світ

Делегація КНДР скасувала зустріч з віце-президентом США за дві години до початку

21 лютого, 2018 10:17
Світ/Делегація КНДР скасувала зустріч з віце-президентом США за дві години до початку
Зберегти
Вигляд
lead
Делегація КНДР на Олімпіаді у Пхьончхані підтвердила намір провести офіційну зустрічі з віце-президентом США Майком Пенсом, проте скасувала переговори за дві години до їх початку.

Делегація КНДР на Олімпіаді у Пхьончхані підтвердила намір провести офіційну зустрічі з віце-президентом США Майком Пенсом, проте скасувала переговори за дві години до їх початку.

Про це повідомляє Reuters.

Як зазначив глава адміністрації віце-президента Нік Айерс, КНДР погоджувалася на зустріч, сподіваючись, що віце-президент пом'якшить свій меседж щодо північнокорейської пропаганди під час Зимових олімпійських ігор.

Але після того, як Пенс публічно засудив порушення прав людини в КНДР і оголосив про плани ввести нові економічні санкції, делегація КНДР проігнорувала зустріч.

Зокрема, Пенс звинуватив північнокорейський «смертоносний режим» в різноманітних «зловживаннях».

Зазначимо, зустріч могла стати першим контактом високопоставлених чиновників адміністрації президента США Дональда Трампа з Північною Кореєю.

У червні 2017-го Майкл Пенс заявляв, що без’ядерного статусу КНДР можна досягти мирним шляхом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велика Америка, велике розчарування: 5 тез із послання Трампа

Нагадаємо, у США заявляли, що можуть завдати превентивного удару по Північній Кореї,  якщо будуть помічені ознаки підготовки північнокорейської армії до ядерних випробувань.

Влада Північної Кореї заявила, що готова завдати удару у відповідь.

15 квітня Північна Корея на військовому параді у Пхеньяні на честь 105-ї річниці з дня народження засновника країни вперше продемонструвала балістичні ракети для підводних човнів.

Пов`язані новини