Війна

Демократичні сили Сирії та міжнародна коаліція продовжують наступ на Ракку

Війна/Демократичні сили Сирії та міжнародна коаліція продовжують наступ на Ракку
Зберегти
Вигляд
Альянс Демократичних сил Сирії та військ міжнародної коаліції на чолі з США розпочав нову фазу в кампанії з наступу на утримуване бойовиками «Ісламської держави» місто Ракка.

Альянс Демократичних сил Сирії та військ міжнародної коаліції на чолі з США розпочав нову фазу в кампанії з наступу на утримуване бойовиками «Ісламської держави» місто Ракка. Про це повідомляє Reuters.

Сирійські демократичні сили (SDF) заявили, що бойові дії включатимуть збільшену підтримку міжнародної коаліції — як в повітрі, так і на землі.

Головний партнер США у боротьбі з «Ісламською державою» в Сирії — SDF, які також включать курдське ополчення YPG, запустили багатофазову кампанію з оточення і кінцевого взяття Ракки ще у листопаді.

Бойові дії посилили зіткнення між «Ісламською державою» та сирійськими урядовими військами на північному сході від міста Алеппо, біля окупованого бойовиками міста аль-Баб, де армія Башара Асада ризикує вступити в конфлікт із Туреччиною, чиї війська б’ються поруч.

Сирійська армія захопила місто на південь від аль-Бабу, в той час як сили, підтримувані Туреччиною, захопили місто на сході.

Командир SDF зазначає, що їх сили просунулись на кілька кілометрів, коли розпочалась наступна фаза наступу на Ракку. Наразі вони планують зайняти містечка на сході від фортеці «Ісламської держави», в тому числі провінцію Дейр-ез-Зор.

Раніше Міноборони США заявляли, що сили Іраку та Сирії, що протистоять за міжнародної підтримки угрупованню «Ісламська держава», закріпили свої успіхи у процесі відновлення контролю над містами Мосул і Ракка, які бойовики оголосили своїми столицями.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини