УКРАЇНА

Депортований соратник Саакашвілі заявив про побиття з боку спецслужб

20 листопада, 2017 13:31
УКРАЇНА/Депортований соратник Саакашвілі заявив про побиття з боку спецслужб
Зберегти
Вигляд
Депортований днями з України до Грузії Тамаз Шавшішвілі заявив, що його викрали і побили українські силовики.

Депортований днями з України до Грузії Тамаз Шавшішвілі заявив, що його викрали і побили українські силовики.

Про це він розповів скайпом, передається у трансляції на сторінці партії «Рух нових сил».

Шавшишвілі заявив, що 17 листопада до його будинку увірвалися представники СБУ, били ногами, зв'язали скотчем та відвезли до аеропорту. Він стверджує, що там до нього підійшов чоловік та сказав про заборону в'їзду в Україну на три року.

За словами Шавшишвілі, в аеропорту до нього підійшов чоловік і сказав, що йому на 3 роки заборонений в'їзд до України. Депортований стверджує, що причини такої заборони йому ніхто не назвав.

Після цього, як він заявив, його три години на геликоптері везли до Одеси, де разом з іншими посадили на пором до Грузії.

Шавшишвілі стверджує, що керував операцією з його вигнання з країни начальник Управління держохорони Валерій Гелетей.

Останній спростував звинувачення громадянина Грузії.

«Заяви окремих псевдополітиків про мою нібито причетність до викрадення або депортації грузин — повна нісенітниця!», — написав Гелетей у Facebook.

Він наголосив, що УДО здійснює охорони високих посадових осіб та важливих державних об'єктів, а не депортацією іноземців.

«Депортація або екстрадиція злочинців, кримінальних авторитетів або осіб, які становлять загрозу для національної безпеки України, не належить ні до меж компетенції Управління державної охорони України, ні до моїх повноважень, як його начальника», — зазначив він.

Нагадаємо, що вдень 17 листопада у Києві на вулиці Інститутській невідомі особи викрали з кафе добровольця АТО та підполковника грузинської армії Вано Надірадзе.

Надірадзе був серед протестувальників під Верховною Радою у наметовому містечку.

Депутат Семен Семенченко на противагу інформації Дерев'янка заявляв, що інформації про депортацію Надірадзе немає.

Того ж дня Служба безпеки України заявила, що спільно з поліцією та міграційною службою примусово видворила з країни 8 громадян Грузії. Прізвища видворених грузинів не оприлюднили.

Пов`язані новини