УКРАЇНА

У центрі Києва викрали добровольця АТО Вано Надірадзе — депутат

18 листопада, 2017 00:37
УКРАЇНА/У центрі Києва викрали добровольця АТО Вано Надірадзе — депутат
Зберегти
Вигляд
lead
У Києві на вулиці Інститутській невідомі особи викрали з кафе добровольця АТО та підполковника грузинської армії Вано Надірадзе

У Києві на вулиці Інститутській невідомі особи викрали з кафе добровольця АТО та підполковника грузинської армії Вано Надірадзе.

Про це повідомив народний депутат, командир батальйону спецпризначення «Донбас» Семен Семенченко.

За словами позафракційного депутата Юрія Дерев’янка, Надірадзе був серед протестувальників під Верховною Радою у наметовому містечку, а в момент викрадення — сидів у кафе «Шалений пес» на Інститутській у центрі міста.

Як видно з камер спостереження, щонайменше четверо людей у цивільному увірвалися в кафе, де Надірадзе сидів зі співрозмовником, та силою вивели їх з приміщення. Потім їх посадили у синій мікроавтобус та повезли в невідомому напрямку.

Як повідомив Семенченко, мікроавтобус належить приватній особі із Закарпаття.

«За уточненою інформацією викрадення підполковника Вано Надірадзе здійснила група співробітників СБУ. При викраденні ними були пред'явлені «документи прикриття» - на ім'я співробітників карного розшуку Нацполіціі», — написав депутат.

Він зазначив, що до міграційної служби вже направили рішення суду, яке забороняє депортацію Надірадзе.

«За нашою інформацією, Вано зараз в Україні. Ми його шукаємо. Представники батальйону «Донбас» відслідковують інформацію по аеропортах», — сказав Семенченко.

Депутат Дерев’янко ж додав, що цього дня невідомі викрали з квартири двох грузинських журналістів та охоронця. Пізніше він сказав, що одного викраденого журналіста та ще трьох людей вивезли до Грузії та навів імена: це Тамаз Шавшишвілі, Зураб Цинцадзе, Вано Надірадзе та Мамука Абшидзе.

«Вдалося з'ясувати, що літак Ан-26 Нацгвардії України, який закріплений за Головою Нацгвардії - генералом Алєровим, вилетів з аеропорта Жуляни. Очевидно, що літак приземлиться в Тбілісі. Викрадені очевидно перебувають на борту. Рейсу не було в офіційних реєстрах польотів», — заявив депутат, у той час як Семен Семенченко стверджує, що Надірадзе все ще в Україні.

«Ми не підтверджуємо, що Вано нібито видворений з країни», — наголосив Семенченко.

Поліція Києва повідомила, що має інформацію про викрадення лише однієї людини, однак її імені не назвала, передає «Українська правда».

Наголосимо, що сьогодні Служба безпеки України заявила, що спільно з поліцією та міграційною службою примусово видворила з країни 8 громадян Грузії. Прізвища видворених грузинів не оприлюднили.

 

Пов`язані новини